۵ نکته خرید پرینتر سه بعدی


مدل تونیک زنانه
  سارافون بارداری 94سارافونسارافون محلسي94sarafoonمدل سارافن بارداریمدل های جدید تونیک 2015Model tunik 2015مدل مانتو تونیکی 2015مدل تونیک عروس 2015مدل تونیک زنانه طرح نوروز 94
مدل موی زنانه
  گلاه گیسShinion-arosShinion
طلا وزیورآلات زنانه
  بدلیجات ارزان قیمتghoshvareghoshvareringgardanbandshiniongardanbandsine-rizDASTBANDghoshvare
مدل بلوز زنانه
  blozblozمدل لباس ، لباس مجلسی زنانه ، مدل های شیک لباس مهمونی دخترانه ، طرح های شیک لباس مجلسی 94bluz 94مدل بلوز زنانهb
گالری کیف زنانه
  کيف دستيکيف مجلسي 94setkif-polkifkif-dasti

محصولات ویژه

۵ نکته خرید پرینتر سه بعدی

» دسته بندی ها: اخبار اجتماعی

پرینتر سه بعدی چیست ؟

پرینتر یا چاپگر سه بعدی دستگاهی است با فناوری جدید که این قابلیت را دارد تا فایل های سه بعدی را با استفاده از متریال های مختلف به اجسام سه بعدی تبدیل کند.

برای این کار با استفاده از نرم افزار مخصوص هر تصویری را به فایل سه بعدی تبدیل کنید. پرینتر های سه بعدی اکثر اجسام صنعتی ، جواهرات ، اسباب بازی و حتی اندام های مصنوعی را میتواند بسازد .

۵ نکته خرید پرینتر سه بعدی اخبار اجتماعی

خرید پرینتر سه بعدی:

اگر کمی با پرینترهای سه بعدی و کارهای خارق العاده ای که انجام میدهد آشنا شده باشید. حتما به فکر خرید این پرینتر افتاده اید. برای خرید پرینتر چون انواع متفاوتی دارد و همچنین فروشگاه های متعددی در ایران پرینتر سه بعدی می فروشند ، حتما دچار سردرگمی میشوید. ما به شما ویژگی هایی از پرینتر ها  را معرفی میکنیم تا در انتخاب پرینتر و خرید آن اشتباه نکنید.

۱٫انواع پرینتر سه بعدی:

پرینتر های سه بعدی انواع مختلفی دارند و بر اساس مواد اولیه ، دقت ، سرعت ، نوع تکنولوژی و خیلی موارد دیگر به مدل های مختلف تقسیم میشود.

پرینتر ها بر پایه فیلامنت

پرینتر بر پایه پودر

۵ نکته خرید پرینتر سه بعدی اخبار اجتماعی

۲٫قیمت:

قیمت در پرینترهای سه بعدی رابطه مستقیمی با کیفیت محصول خروجی پرینتر دارد. نمونه های مختلف در کیفیت های متنوع وجود دارد که مدل اولیه آن که حرفه ای نیست به نسبت مدل کاملا حرفه ای آن ارزانتر است .برای کسانی که تازه میخواهند با پرینترهای سه بعدی کار کنند بهتر از مدل های گایین شروع کنند و بعد مدل حرفه ای آن را بخرند.

۳٫ساخت یا خرید پرینتر؟

کسانی که با پرینتر های سه بعدی سر و کار دارند معمولا افرادی با هوش و خلاق هستند و ممکن است دوست داشته باشند خودشان پرینتر سه بعدی دست ساز بسازند.که البته برای این افراد کار مشکلی نیست و فقط باید قطعات پرینتر سه بعدی مورد نیاز را از  فروشگاه پارت آیتک تهیه نمایند.

البته باید بدانید که پرینتر دست ساز کیفیت پرینترهای آماده را ندارند. ولی خب قیمت پایین تری دارد.

۵ نکته خرید پرینتر سه بعدی اخبار اجتماعی

۴٫نکات ایمنی:

در مورد پرینتر های سه بعدی باید به این سه نکته توجه کرد.

داغ بودن پرینتر: باید توجه کنید که موادی که برای پرینتر استفاده میکنید از پلاستیک مذاب است و با صفحه کار داغ کار میکنید به خصوص برای پرینترهایی که محفظه ای ندارند و اطراف آن باز است.

مواد سمی:هنگام کار کردن با پرینترهای سه بعدی مواد سمی در فضا پخش میشود که برای احتیاط حتما از تهویه مناسب استفاده کنید.

مواد مناسب برای صنایع غذایی: از پرینتر های سه بعدی برای ساخت وسایل آشپزخانه استفاده میشود که ممکن است برای بدن ضرر داشته باشد پس بهتر است از پرینترهای سه بعدی برای ساخت وسایل آشپزخانه استفاده نشود

۵٫مواد مورد استفاده در پرینتر:

دو ماده اصلی که برای ساخت اجسام در پرینتر سه بعدی استفاده میشود ماده ی ABS  و PLA می باشد که هر دو پلاستیک محسوب میشوند . ولی همانطور که گفتیم ضرری ندارند.برای آشنایی بیشتر راجع به این مواد مقالات دیگر سایت را مطالعه کنید.

More from my site


مطالب پیشنهادی:

ارسال نظر به "۵ نکته خرید پرینتر سه بعدی"
مدل مانتو
  مدل های جدید مانتو زنانهModel mantoمانتو دخترانه 2016mantoمانتو دخترانهManto 2016Manto 2016manto 95Mantomanto iraniManto95Manto 94Manto fمانتو کره ايمانتو کوکيmanto 2015Manto94مانتو ترکي 94مدل های مانتو 2015مانتو اسلامي
مدل شال وروسری
  روسريمانتو تابستانیشال مجلسيمدل شال مهمونیمدل شال زنانه 94مدل روسری ترکی 94مدل شال زنانه 94مدل شال وروسری 94مدل شال زنانه 2015روسری زنانه 2015
مدل کیف و کفش زنانه
  setmodel-sandalsandalمدل های کفش مجلسی زنانه 94مدل کفش زنانه 94، کفش مجلسی دخترانه 2015، مدل کفش رنگ 2015، کفش زنانه رنگ 94