کدام ورزش مناسب من است؟؟؟


مدل تونیک زنانه
  سارافون بارداری 94sarafoonمدل سارافن بارداریمدل های جدید تونیک 2015مدل مانتو تونیکی 2015مدل تونیک عروس 2015
مدل موی زنانه
طلا وزیورآلات زنانه
  بدلیجات ارزان قیمت
مدل بلوز زنانه
  مدل لباس ، لباس مجلسی زنانه ، مدل های شیک لباس مهمونی دخترانه ، طرح های شیک لباس مجلسی 94مدل بلوز زنانه
گالری کیف زنانه

محصولات ویژه

کدام ورزش مناسب من است؟؟؟

» دسته بندی ها: ورزشی

اگر شما هم مثل من هنوز نتوانسته اید ورزش مورد علاقه خود را پیدا کنید پیشنهاد میکنم این مطلب را تا پایان بخوانید . ما در این مقاله سعی کرده ایم به سوالاتی که در مورد ورزش و ورزش کردن دارید پاسخ دهیم. در ابتدا توضیح خواهیم داد که چگونه ورزش مورد علاقه خود را پیدا کنید. اما برای اینکه بدانید کدام ورزش مناسب شماست باید مسائل گوناگونی را مورد بررسی قرار دهید. اما نمیشود گفت که تنها یک یا چند نوع ورزش است که مناسب شماست . شما میتوانید هر ورزشی را انجام دهید اما با مشورت دکتر و مربی این کار را انجام دهید. حتی میتوانید با خرید وسایل ورزشی ساده مانند دوچرخه ثابت اصفهان ، کش های ورزشی و… که قیمت مناسبی دارند خانه خود را به باشگاه ورزشی تبدیل کنید.

ورزش مناسب اندام:

یکی از موضوعاتی که باید برای انتخاب ورزش مورد بررسی قرارا دهیم این است که اندام و عضلات ما چگونه است یعنی مناسب برای کدام ورزش است. بدن هر فردی به طور ژنتیک به پدر و مادر خود شبیه است و نمیتوان گفت که با ورزش میتوان آن را کاملا عوض کرد . اما با انتخاب ورزش مناسب میشود آن را کمی تغییر داد و اندام مناسب رسید. ولی همه ی اینها بستگی به نظر پزشک و مربی دارد که شما را راهنمایی کند کدام ورزش میتواند شما را تغییر دهد.

کدام ورزش مناسب من است؟؟؟ ورزشی

نکاتی که باید بدانید این است که هرگز ورزش را به اجبار انجام ندهید مثلا اگر پزشک به شما گفت ورزش تنیس برای شما مناسب است ولی شما به فوتبال دستی اصفهان علاقه داشتید حتما این موضوع را به پزشک بگویید و به اجبار ورزش نکنید زیرا باعث میشود بعد از مدتی دلزده شوید و به طور کل ورزش را کنار بگذارید.

 ورزش مناسب روحیه:

از دیگر مواردی که برای انتخاب ورزش باید مورد بررسی قرار داد این است که روحیه شما متناسب با کدام ورزش است که در ادامه به طور کامل توضیح خواهیم داد.

انفرادی یا گروهی:

ورزش ها به طور کلی به دو دسته تقسیم میشوند یکی ورزش های گروهی که تعدادی از دو نفر تا تعداد بالاتر با هم یک ورزش را انام میدهند مانند فوتبال ، والیبال ، بسکتبال و…. اما ورزش هایی هم باید به صورت تک نفره انجام شود مانند دوچرخه سواری ، پیاده روی ، شنا و… را انجام دهید. حال باید فهمید که روحیه شما متناسب با کدام گروه ورزشی است؟ اگر شما فردی گوشه گیر هستید و علاقه ای به اجتماع و هم صحبتی ندارید باید ورزش انفرادی انتخاب کنید. اما اگر فردی پر هیجان و خوش صحبت هستید میتوانید در باشگاه ها به ثبت نام ورزش های گروهی بپردازید.

کدام ورزش مناسب من است؟؟؟ ورزشی

عصبانی:

اگر فردی عصبی هستید باید ورزشی همچون بوکس را انتخاب کنید این ورزش باعث تخلیه شدن شما میشود و کمک میکند تا شما آرام شوید اما این کار را سرخود انجام ندهید و حتما زیر نظر مربی آموزش ببینید.

مضطرب:

اگر اضطراب  و استرس دارید بهترین راه این است که کمی پیاده روی کنید به خصوص در فضایی باز همچون پارک و محیط ورزشی . چند دقیقه راه رفتن به  شما کمک میکند که استرس را کاهش داده و آرام شوید .

راه های مختلف بسیاری وجود دارد که بتوانید تشخیص دهید کدام ورزش را انتخاب کنید . برای اینکه در مورد ورزش مورد علاقه خود اطلاعات بیشتری بدست آورید در مقالات بعدی ما را دنبال کنید.

More from my site


مطالب پیشنهادی:

ارسال نظر به "کدام ورزش مناسب من است؟؟؟"
مدل مانتو
  مدل های جدید مانتو زنانهمانتو دخترانه 2016مانتو دخترانهManto 2016Manto 2016
مدل شال وروسری
  مدل شال مهمونیمدل شال زنانه 94مدل روسری ترکی 94مدل شال زنانه 94مدل شال وروسری 94مدل شال زنانه 2015روسری زنانه 2015
مدل کیف و کفش زنانه
  مدل های کفش مجلسی زنانه 94مدل کفش زنانه 94، کفش مجلسی دخترانه 2015، مدل کفش رنگ 2015، کفش زنانه رنگ 94