کدام تشک استاندارد است ؟


مدل تونیک زنانه
  سارافون بارداری 94sarafoonمدل سارافن بارداریمدل های جدید تونیک 2015مدل مانتو تونیکی 2015مدل تونیک عروس 2015
مدل موی زنانه
طلا وزیورآلات زنانه
  بدلیجات ارزان قیمت
مدل بلوز زنانه
  مدل لباس ، لباس مجلسی زنانه ، مدل های شیک لباس مهمونی دخترانه ، طرح های شیک لباس مجلسی 94مدل بلوز زنانه
گالری کیف زنانه

محصولات ویژه

کدام تشک استاندارد است ؟

رابطه خواب و خوشخواب :

بی خوابی و خواب بد مشکل بزرگی در زندگی های امروزیست. که علت های متفاوتی میتواند داشته باشد . یکی از این علل ها که خواب را مختل میکند تشک نامناسب و غیر استاندارد است . اگر خواب خوبی داشته باشید و به اندازه بخوابید میتوانید زندگی سالم و با نشاطی را تجربه کنید.به همین خاطر است که پزشکان توصیه میکنند خواب و خوشخواب  خوبی باید داشته باشید . به طور کلی باید گفت تشک های خوشخواب جز وسایل با اهمیت در خانه هستند که باید در خرید آن دقت کرد .اگر تشک نامناسب استفاده کنید حتما دچار بیماری های عضلانی و استقامتی خواهید شد که از رایج ترین این بیماری ها ، دیسک کمر است.

همانطور که میدانید هر فرد یک سوم از عمر خود را  در خواب میگذراند. بنابراین انتخاب تشک تصمیم مهمی است. به یاد داشته باشید که حالت خوب خوابیدن موثرترین راه برای کاهش درد پشت و خواب شب آرام است.

کدام تشک استاندارد است ؟ اخبار اجتماعی پزشکی و سلامت

تشک استاندارد :

شرایط یک تشک استاندارد باید به این صورت باشد که پارچه و دوخت محکمی داشته باشد.همچنین باید انعطاف پذیری بالایی داشته باشد تا هر وزنی را تحمل کند. بهترین تشک برای خوابیدن ، خوشخوابی است که ارتفاع آن از تخت بیشتر باشد ولی در مورد تشک های معمولی ارتفاع اهمیت ندارد . برای خرید تشک و خوشخواب مواد تشکیل دهنده آن هم اهمیت دارد.برای اینکه ببینید تشکی که خریداری میکنید از چه چیزهایی تشکیل شده است میتوانید به فروشگاه های تشک خوشخواب در اصفهان مراجعه کنید.تا ماکت های هر تشک خوشخواب اصفهان را به شما نشان دهند .نکته مهم در انتخاب خوشخواب، بررسی تاثیر آن بر سلامت بدن است.  انواع تشک‌های طبی در بازار که سطحی سفت و انعطاف‌ناپذیر دارند، برای سلامت جسمانی جلوگیری از گودی کمر بسیار مفید هستند.

کدام تشک استاندارد است ؟ اخبار اجتماعی پزشکی و سلامت

راهنمای خرید خوشخواب:

برای خرید تشک و خوشخواب های وارداتی باید دقت کنید که خدمات پس از فروش داشته باشند همچنین نمایندگی آن در ایران موجود باشد. به نوع پارچه و ویژگی های آن دقت کنید که ضد آب و تعریق باشند. به هر حال بهتر است از نماینگی ها و برند های معتبر خرید کنید. البته باید گفت در ایران هم تشک ها و خوشخواب ها با کیفیت عالی و طراحی فوق العاده تولید میشوند که پیشنهاد ما برای خرید تشک اصفهان ، به نمایندگی خوشخواب  اصفهان مراجعه کنید.

تشخیص تشک مناسب :

برای اینکه قبل از خرید متوجه شوید تشک مناسب است یا نه روی تشک به پشت دراز بکشد و دست خود را در گودی کمرتان بگذارید ، اگر دست به راحتی زیر کمر رفت یعنی تشک خیلی سفت است و گودی را پر نکرده و باعث میشود که بدن حالت انحنایی به خود نگیرد و مهره های کمر دچار مشکل میشوند. ولی اگر دست به هیچ عنوان زیر کمر فرو نرفت یعنی تشک زیادی نرم است و و کل گودی کمر را پر کرده و بدن زیادی دچار انحنا شده است و این هم باعث میشود مهرهای کمر آسیب ببینند. پس تشکی مناسب است که حالت انحنایی کمر را در حد معمول خود حفظ کند .

کدام تشک استاندارد است ؟ اخبار اجتماعی پزشکی و سلامت

کدام تشک ؟ کدام برند؟

برندهای خارجی متفاوتی در ایران به فروش میرسند ولی در حال حاضر برند های ایرانی مانند تشک رویا اصفهان در بین مردم طرفداران خاصی پیدا کرده که نشان از کیفیت محصولات و خدمات آن میباشد. برای اینکه تشک مناسبی خرید کنید به فروشگاه ها و برند های معتبر بروید و از آنها خرید کنید. که این تشک ها و خوشخواب ها انواع و اقسام مختلفی دارد مانند تشک طبی ، تشک فنری ، تشک آبی ، تشک بادی و ….

در بین تمام تشک ها  و خوشخواب آن تشکی مناسب است که فنر های قوی و طول عمر بالایی داشته باشد و همانطور که گفتیم شرایط استاندارد تشک برای خواب راحت را داشته باشد.

 

More from my site


مطالب پیشنهادی:

ارسال نظر به "کدام تشک استاندارد است ؟"
مدل مانتو
  مدل های جدید مانتو زنانهمانتو دخترانه 2016مانتو دخترانهManto 2016Manto 2016
مدل شال وروسری
  مدل شال مهمونیمدل شال زنانه 94مدل روسری ترکی 94مدل شال زنانه 94مدل شال وروسری 94مدل شال زنانه 2015روسری زنانه 2015
مدل کیف و کفش زنانه
  مدل های کفش مجلسی زنانه 94مدل کفش زنانه 94، کفش مجلسی دخترانه 2015، مدل کفش رنگ 2015، کفش زنانه رنگ 94