کاربرد پرینتر سه بعدی در مشاغل گوناگون


مدل تونیک زنانه
  سارافون بارداری 94sarafoonمدل سارافن بارداریمدل های جدید تونیک 2015مدل مانتو تونیکی 2015مدل تونیک عروس 2015
مدل موی زنانه
طلا وزیورآلات زنانه
  بدلیجات ارزان قیمت
مدل بلوز زنانه
  مدل لباس ، لباس مجلسی زنانه ، مدل های شیک لباس مهمونی دخترانه ، طرح های شیک لباس مجلسی 94مدل بلوز زنانه
گالری کیف زنانه

محصولات ویژه

کاربرد پرینتر سه بعدی در مشاغل گوناگون

» دسته بندی ها: اخبار اجتماعی

چاپ سه بعدی بر اساس نمونه سازی صنعتی به وجود آمده است که سبب سرعت بخشیدن به مراحل ابتدایی تولید محصول می شود و در حقیقت روشی سریع است و از لحاظ زمان و هزینه بسار مقرون به صرفه است و باعث کم شدن هزینه ها به میزان زیادی می شود ، پرینتر سه بعدی طیف وسیع و گسترده ایی از صنایع و مشاغل را شامل می شود و سبب سهولت کارها شده است و نمونه های بسیار دقیقی را به وجود می آورد.

امروزه استفاده از پرینتر های سه بعدی بسیار زیاد شده است و این وسیله در بسیاری از صنایع به کار می رود و باعث سهولت کار شده است .

 از مشاغلی که در آن ها استفاده از پرینتر سه بعدی بسیار کاربرد دارد می توان به صنعت جواهر سازی ، معماری ، هوا فضا ، مجسمه سازی و پزشکی و… را نام برد .

 کاربرد پرینتر سه بعدی در مشاغل گوناگون اخبار اجتماعی

با استفاده از پرینتر های سه بعدی پیاده سازی هر طرحی که در ذهن طراح وجود دارد امکان پذیر است و طراحان دیگر نگران ساخت آن نیستند . از امتیاز هایی که برای پرینتر سه بعدی طلا و جواهرات می توان به آن اشاره کرد تغییر دادن  طرح است همچنین می توان طرح را بااستفاده از پرینتر سه بعدی بازسازی و اصلاح کرد که به سادگی امکان پذیر است این تغییرات به راحتی با استفاده از نرم افزار انجام می گیرد و سپس بر روی فلز اصلی کار می شود .

 از دیگر مشاغلی که پرینتر سه بعدی در آن راه پیدا کرده ، دنیای هنر است ، هنرمندان زیادی  هستند که با استفاده از پرینتر سه بعدی و اسکنر سه بعدی توانسته اند مدل هایی را به وجود آورند و به این وسیله برای خود اعتبار به دست آورند و به شهرت برسند و اما  بیشترین شاخه از دنیای هنر که از این فناوری استفاده می کند مجمسه سازی است که می توان به وسیله ی آن طرح های دقیق را مدل سازی کرد .

از دیگر مشاغلی که از پرینتر سه بعدی استفاده می کند علم پزشکی است و شاید بتوان گفت از اولین حرفه هایی است که از این فناوری بهره های زیادی برده است استفاده ایی که از پرینتر سه بعدی در پزشکی می توان از آن نام برد عبارتند از: برای تهیه ی مدل هایی از مفصل برای ران  و زانو ، ساخت سمعک و … و در دندانپزشکی برای ساخت روکش دندان ، ساخت ایمپلنت و … مورد استفاده بیسار قرار می گیرد .

از دیگر حرفه ایی که  از مزایای پرینتر سه بعدی بهره های زیاد برده است معماری است که طراح معمار می تواند مدل های دقیق را به وجود آورد که این کار نسبتا آسان وبا سرعت  انجام می گیرد و از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه است .

More from my site


مطالب پیشنهادی:

ارسال نظر به "کاربرد پرینتر سه بعدی در مشاغل گوناگون"
مدل مانتو
  مدل های جدید مانتو زنانهمانتو دخترانه 2016مانتو دخترانهManto 2016Manto 2016
مدل شال وروسری
  مدل شال مهمونیمدل شال زنانه 94مدل روسری ترکی 94مدل شال زنانه 94مدل شال وروسری 94مدل شال زنانه 2015روسری زنانه 2015
مدل کیف و کفش زنانه
  مدل های کفش مجلسی زنانه 94مدل کفش زنانه 94، کفش مجلسی دخترانه 2015، مدل کفش رنگ 2015، کفش زنانه رنگ 94