پارچه هاي ١٠٠٪؜ نخي(كتان)


مدل تونیک زنانه
  سارافون بارداری 94sarafoonمدل سارافن بارداریمدل های جدید تونیک 2015مدل مانتو تونیکی 2015مدل تونیک عروس 2015
مدل موی زنانه
طلا وزیورآلات زنانه
  بدلیجات ارزان قیمت
مدل بلوز زنانه
  مدل لباس ، لباس مجلسی زنانه ، مدل های شیک لباس مهمونی دخترانه ، طرح های شیک لباس مجلسی 94مدل بلوز زنانه
گالری کیف زنانه

محصولات ویژه

پارچه هاي ١٠٠٪؜ نخي(كتان)

» دسته بندی ها: اخبار

اين پارچه از مزاياي بسيار زيادي برخوردار است.پارچه هايي كه از الياف طبيعي پنبه تشكيل شده باشد بسيار متناسب براي پوست بدن انسان است و اجازه ميدهد كه گردش هوايي بين پوست بدن شما و هواي خارج به راحتي انجام شود و در نتيجه بدن بوي بد يا تعرق نخواهد گرفت.

در صورتي كه پارچه هايي كه از الياف مصنوعي يا پلاستيك تشكيل شده باشد بر عكس پارچه هاي نخي بسيار براي پوست بدن انسان مضر و انسان حس خوبي در برخورد با اينگونه پارچه هارا ندارد.

از پارچه هایی که از جنس نخ هستند برای تولید پارچه نخی پیراهن مردانه استفاده می شود چرا که این نوع پارچه باعث می شود که هوا به خوبی بین پوست بدن و هوای خارج  تبادل پیدا کند .

 هم چنین برای تهیه پارچه مانتویی نخی نیز این  پارچه بسیار کاربرد دارد .

پارچه هاي ١٠٠٪؜ نخي(كتان) اخبار

از ديگر مزاياي اينگونه پارچه ها  اين است كه از آنجايي كه در بافت پنبه هوا در جريان است و مانند پارچه هاي پلاستيكي نيست شما ميتوانيد در شست و شوي وعده هاي  لباسي خود صرفه جويي كرده و بيشتر از بقيه البسه خود كه از الياف پنبه تشكيل نشده اند استفاده كنيد و در نتيجه لباس شما طول عمر مفيد تر و بسيار جذاب تر از لباس هاي غير طبيعي شما دارد.

در كليه مراحل زندگي از كار كردن روزمره در محل كار خود تا استراحت در منزل بايد سعي شود كه از البسه اي كه از پنبه تشكيل شده اند استفاده كرد.الياف پنبه از مقاومت بسيار خوبي برخوردار است و تار و پود آن بسختي كثيف ميشود و شما ميتوانيد از آن بسيار مفيد تر از پارچه هاي غير نخي استفاده كنيد و مزیت بسیار خوبی که برای این نوع از پارچه ها می توان از آن یاد کرد همان تبادل هوا است .

از ديگر مزاياي استفاده از پارچه هاي نخي راحت شسته شدن آن است و ما در اين مرحله اين نويد را به شما ميدهيم كه اصلا نياز نيست نگران اين موضوع باشيد  زيرا پارچه هاي نخي كه ما در اينجا به شما معرفي ميكنيم با آخرين مكانيزم و متد روز طراحي و توليد شده و از كيفيت بسيار مرغوبي برخوردار است و برای پارچه نخی مانتویی بسیار مناسب است.

More from my site


مطالب پیشنهادی:

ارسال نظر به "پارچه هاي ١٠٠٪؜ نخي(كتان)"
مدل مانتو
  مدل های جدید مانتو زنانهمانتو دخترانه 2016مانتو دخترانهManto 2016Manto 2016
مدل شال وروسری
  مدل شال مهمونیمدل شال زنانه 94مدل روسری ترکی 94مدل شال زنانه 94مدل شال وروسری 94مدل شال زنانه 2015روسری زنانه 2015
مدل کیف و کفش زنانه
  مدل های کفش مجلسی زنانه 94مدل کفش زنانه 94، کفش مجلسی دخترانه 2015، مدل کفش رنگ 2015، کفش زنانه رنگ 94