نحوه ی تمیز کردن لوستر کریستالی


مدل تونیک زنانه
  سارافون بارداری 94سارافونسارافون محلسي94sarafoonمدل سارافن بارداریمدل های جدید تونیک 2015Model tunik 2015مدل مانتو تونیکی 2015مدل تونیک عروس 2015مدل تونیک زنانه طرح نوروز 94
مدل موی زنانه
  گلاه گیسShinion-arosShinion
طلا وزیورآلات زنانه
  بدلیجات ارزان قیمتghoshvareghoshvareringgardanbandshiniongardanbandsine-rizDASTBANDghoshvare
مدل بلوز زنانه
  blozblozمدل لباس ، لباس مجلسی زنانه ، مدل های شیک لباس مهمونی دخترانه ، طرح های شیک لباس مجلسی 94bluz 94مدل بلوز زنانهb
گالری کیف زنانه
  کيف دستيکيف مجلسي 94setkif-polkifkif-dasti

محصولات ویژه

نحوه ی تمیز کردن لوستر کریستالی

» دسته بندی ها: راز های موفقیت

در این روزهای قبل از عید ، تقریبا در همه ی خانه ها خانه تکانی میکنند .که واقعا کار مشکلی است. یکی از وسایلی که در همه ی خانه ها پیدا میشود لوستر است که اگر راه تمیز کردن آن را بلد نباشیم ، تمیز کردن آن مشکل است و معمولا همه خانه تکانی لوستر را موکول میکنند به آخرین روز های سال.
فروشگاه لوستر در اصفهان سعی دارد در این مقاله روشی آسان و کاربردی برای تمیز کردن لوستر های کریستالی ارائه دهد تا کمکی باشد برای خانم هایی که کار سخت خانه تکانی را انجام می دهند.

مراحل تمیز کردن لوستر کریستالی:
۱٫برق :
اولین و مهم ترین قسمت کار این است که برق لوستر را قطع کنید . در اصل بهتر است برق اتاقی که لوستر در آن می باشد را را قطع کنید.
۲٫عکس برداری:
در این قسمت باید از لوستر عکس برداری کنید از زاویه های متفاوت . تا زمان نصب دو.باره اگر با مشکل مواجه شدید از عکس ها کمک بگیرید و لوستر را مانند روز اول نصب کنید.
۳٫پتو:
به دلیل اینکه قیمت لوستر در اصفهان بالا است باید به این مرحله دقت کنید تا لوستر شما نکند و مجبور به خرید لوستر نشوید. در این مرحله باید پتو ی ضخیمی در زیر لوستر پهن کنید تا اگر کریستالی از دستتان افتاد روی پتو بیفتد و نشکند.

نحوه ی تمیز کردن لوستر کریستالی راز های موفقیت
۴٫لامپ :
بعد از اینکه برق لوستر قطع شد باید اجازه دهید لامپ ها خنک شوند. بعد از نردبان بالا روید و لامپ ها را به آرامی باز کنید و سپس با دستمالی خشک آنها را پاک کنید.
۵٫کریستال ها:
در این مرحله کریستال ها را تک تک جدا کنید و در ظرفی بریزید تا در مرحله بعد شستشوی آن را آموزش دهیم. کریستال های که جدا نمیشوند هم به روشی دیگر که در مراحل بعد بازگو میکنیم شستشو میدهید.
۶٫شستشو:
این مرحله خود به قسمت هایی متعددی تقسیم میشوند. اگر کریستال های لوستر خیلی کثیف نیستند میتوانید با آب گرم بشویید و با دستمال آشپزخانه فورا خشک کنید تا لکه نشوند.

نحوه ی تمیز کردن لوستر کریستالی راز های موفقیت
اگر تمیز نشدند میتوانید در یک لیتر آب یک لیوان سرکه سفید و مقداری صابون بریزید و بگذارید کریستال ها در آن مایع بمانند بعد از چند ساعت آنها را با آب ولرم بشویید و خشک کنید.
نکته: به هیچ عنوان از مواد شوینده قوی مثل تاید و وایتکس استفاده نکنید زیرا درخشندگی کریستال ها از بین میرود.
۷٫نصب :
در این مرحله که مرحله آخر است باید کریستال ها را دوباره آویزان کنید و لامپ ها در سر جای خود ببنید . برای این مرحله میتوانید از عکسی که در مرحله دوم گرفتید کمک بگیرید.
نکات:
۱٫همانطور که در مراحل قبل گفتیم اگر کریستا ها جدا نمیشوند یک لیوان بردارید یک سوم آن را الکل بریزید و ما بقی را آب ولرم.بعد لیوان را بالا ببرید و کریستال ها را در آن فرو کنید چند لحظه صبر کنید بعد نوبت کریستال بعدی همینطور ادامه دهید.
نیازی به خشک کردن نیست و ردی هم از پرز پارپه روی کریستال ها نمیفتد.

نحوه ی تمیز کردن لوستر کریستالی راز های موفقیت
۲٫باز هم تاکید میکنیم که از مواد شوینده قوی استفاده نکنید.
۳٫اگر روی کریستال ها خط وخش افتاده بود میتوانید از خمیر دندان استفاده کنید .

More from my site


مطالب پیشنهادی:

ارسال نظر به "نحوه ی تمیز کردن لوستر کریستالی"
مدل مانتو
  مدل های جدید مانتو زنانهModel mantoمانتو دخترانه 2016mantoمانتو دخترانهManto 2016Manto 2016manto 95Mantomanto iraniManto95Manto 94Manto fمانتو کره ايمانتو کوکيmanto 2015Manto94مانتو ترکي 94مدل های مانتو 2015مانتو اسلامي
مدل شال وروسری
  روسريمانتو تابستانیشال مجلسيمدل شال مهمونیمدل شال زنانه 94مدل روسری ترکی 94مدل شال زنانه 94مدل شال وروسری 94مدل شال زنانه 2015روسری زنانه 2015
مدل کیف و کفش زنانه
  setmodel-sandalsandalمدل های کفش مجلسی زنانه 94مدل کفش زنانه 94، کفش مجلسی دخترانه 2015، مدل کفش رنگ 2015، کفش زنانه رنگ 94