مقدمه ایی بر اورینگ


مدل تونیک زنانه
  سارافون بارداری 94سارافونسارافون محلسي94sarafoonمدل سارافن بارداریمدل های جدید تونیک 2015Model tunik 2015مدل مانتو تونیکی 2015مدل تونیک عروس 2015مدل تونیک زنانه طرح نوروز 94
مدل موی زنانه
  گلاه گیسShinion-arosShinion
طلا وزیورآلات زنانه
  بدلیجات ارزان قیمتghoshvareghoshvareringgardanbandshiniongardanbandsine-rizDASTBANDghoshvare
مدل بلوز زنانه
  blozblozمدل لباس ، لباس مجلسی زنانه ، مدل های شیک لباس مهمونی دخترانه ، طرح های شیک لباس مجلسی 94bluz 94مدل بلوز زنانهb
گالری کیف زنانه
  کيف دستيکيف مجلسي 94setkif-polkifkif-dasti

محصولات ویژه

مقدمه ایی بر اورینگ

» دسته بندی ها: اخبار اجتماعی

درزگیر مکانیکی که به شکل هلالی است و به منظور قرار گرفتن در یک شیار و تحت فشار بودن بین دو یا چند بخش طراحی شده است اورینگ نام دارد . می توان گفت که اورینگ از متدوال ترین آب بندی هایی است که برای طراحی ماشین آلات به کار می رود و ازآن جا با قیمت مناسب به فروش می رود و به سادگی قابل تولید هستند و از نصب راحتی برخوردار هستند  کاربری بالایی برای آن وجود دارد و در بسیاری از مشاغل مورد استفاده قرار می گیرد .

اورینگ در سایز های استاندار شده وجود دارد ، سایزهایی که استاندار نیستند بنا به درخواست مشتری تولید می شود .

مقدمه ایی بر اورینگ اخبار اجتماعی

از آب بندی هایی که حائز اهمیت بسیار هستند و در بسیاری از صنایع کاربرد دارند می توان به اورینگ اشاره کرد .

با استفاده  از روش های متفاوتی می توان اورینگ را تولید کرد و همان طور که گفته شد تولید اورینگ چندان سخت نیست از روش های مرسومی که می توان برای تولید اورینگ به آن اشاره کرد روش اکستروژن ، قالب گیری با فشار حرارت و قالب گیری انتقالی است .

کشش و مقاومت خیلی خوبی برای اورینگ وجود دارد . در برابر انواع روغن های معدنی دارای مقاومت است . از قاومت سایشی بالایی بر خوردار است ازخصیصه ی دیگری که بر یاورینگ می توان از آن نام برد مقاومت بالایی است که در برابر انواع مواد شیمیایی و اسید ها و بازها دارد .

اورینگ دارای انواع متفاوت است از جمله : اورینگ  وایتون ، اورینگ سیلیکون ، اورینگ کالرز و …

مقدمه ایی بر اورینگ اخبار اجتماعی

که در این جا اشاره ایی به اورینگ کالرز خواهد شد .

این نوع از اورینگ در برابر مواد شیمیایی و سیالات گوناگون از مقاومت بالایی بر خوردار هستند که این مقاومت را حتی در دمای بالا هم حفظ می کند .

اورینگ کالرز در دسته بندی های مختلفی وجود دارد که در صنایع هوا فضا ، مراحل مختلف تهیه ی نفت و گاز ،  هم چنین دارو سازی کاربرد دارد .

از آن جا که اورینگ کالرز دارای کیفیت بالایی می باشد و همین عامل سبب شده است که دیر به دیر مورد تعویض و بازرسی قرار بگیرد و از سوی دیگر بهره وری و بازدهی خوبی هم دارد .

از ویژگی های بارزی که برای اورینگ کالزر وجود دارد مقاومت در برابر سرما و هم چنین گرما است .

More from my site


مطالب پیشنهادی:

ارسال نظر به "مقدمه ایی بر اورینگ"
مدل مانتو
  مدل های جدید مانتو زنانهModel mantoمانتو دخترانه 2016mantoمانتو دخترانهManto 2016Manto 2016manto 95Mantomanto iraniManto95Manto 94Manto fمانتو کره ايمانتو کوکيmanto 2015Manto94مانتو ترکي 94مدل های مانتو 2015مانتو اسلامي
مدل شال وروسری
  روسريمانتو تابستانیشال مجلسيمدل شال مهمونیمدل شال زنانه 94مدل روسری ترکی 94مدل شال زنانه 94مدل شال وروسری 94مدل شال زنانه 2015روسری زنانه 2015
مدل کیف و کفش زنانه
  setmodel-sandalsandalمدل های کفش مجلسی زنانه 94مدل کفش زنانه 94، کفش مجلسی دخترانه 2015، مدل کفش رنگ 2015، کفش زنانه رنگ 94