لوازم مورد نیاز پیک نیک


مدل تونیک زنانه
  سارافون بارداری 94سارافونسارافون محلسي94sarafoonمدل سارافن بارداریمدل های جدید تونیک 2015Model tunik 2015مدل مانتو تونیکی 2015مدل تونیک عروس 2015مدل تونیک زنانه طرح نوروز 94
مدل موی زنانه
  گلاه گیسShinion-arosShinion
طلا وزیورآلات زنانه
  بدلیجات ارزان قیمتghoshvareghoshvareringgardanbandshiniongardanbandsine-rizDASTBANDghoshvare
مدل بلوز زنانه
  blozblozمدل لباس ، لباس مجلسی زنانه ، مدل های شیک لباس مهمونی دخترانه ، طرح های شیک لباس مجلسی 94bluz 94مدل بلوز زنانهb
گالری کیف زنانه
  کيف دستيکيف مجلسي 94setkif-polkifkif-dasti

محصولات ویژه

لوازم مورد نیاز پیک نیک

» دسته بندی ها: اخبار اجتماعی

تقریبا میشه گفت همه ی افراد جامعه سفر و گردش را دوست دارند ولی یکی از دغدغه هایی که با آن رو به رو هستیم ، جمع کردن وسایل مورد نیاز است. معمولا افراد هنگام جمع کردن وسایل دچار سردرگمی میشوند و یا حتی به خاطر این موضوع گردش را کنسل میکنند.

اکنون که به پایان فصل سرما نزدیک میشویم ، سفرها کم کم آغاز میشوند به خصوص در ایام نوروز و سیزده بدر . ما در این مقاله میخواهیم لیستی از وسایل ضروری را به شما یاد آوری کنیم تا با خواندن این مطلب آمادگی برای سفر و گردش را پیدا کنید.

۱٫زیر انداز:

از جمله لوازم ضروری میتوان به زیر انداز اشاره کرد که البته زیر انداز باید خصوصیاتی داشته باشد .مثلا ضد آب و کمی ضخیم باشد. باید بدانید چند نفر به گردش میروید و سایز زیرانداز را با توجه به تعداد نفرات انتخاب کنید.

۲٫صندلی سفر:

صندلی سفر یکی از لوازم مورد نیاز پیک نیک است به خصوص برای خانواده هایی که افراد سالخورده دارند. با همراه داشتن صندلی سفری یک گردش خوب و شاد را برای خود و سالمندان را تجربه کنید.

لوازم مورد نیاز پیک نیک اخبار اجتماعی

۳٫ساک پیک نیک :

ساک پیک نیک باید مناسب و جادار باشد همچنین حمل آن آسان باشد. یکی از مشکلات در سفر به هم ریخته بودن صدق عقب اتومبیل است با همراه داشتن یک ساک پیک نیک جادار به راحتی همه وسایل را در آن جا دهید تا دسترسی به وسایل در طول گردش راحت شود.

لوازم مورد نیاز پیک نیک اخبار اجتماعی

۴٫ساک جا قابلمه:

معمولا افرادی که به گردش میروند غذا با خود همراه دارند. داشتن قابلمه هم نمای قشنگی ندارد هم اینکه حمل آن سخت است. داشتن ساک جا قابلمه از جمله وسایلی است که میتوانید به راحتی غذای خود را حمل کنید.

لوازم مورد نیاز پیک نیک اخبار اجتماعی

۵٫پاور بانک :

پاور بانک از جمله وسایلی است که اکثرا آن را فراموش میکنند. معمولا در سفر از گوشی موبایل خود استفاده زیادی میکنند مانند عکاسی ، فیلم برداری و یا گوش دادن به موزیک و… بنابراین همراه داشتن پاور بانک بسیار مهم است.

۶٫کالای خواب :

حتی اگر شب را به خانه باز میگرید و یا حتی در هتل اقامت میکنید یک سری وسایل راحتی باید با خود داشته باشید مثل یک پتو مسافرتی کم حجم ، بالشت گردنی هنگام رانندگی و یک چشم بند.

۷٫منقل:

ازجمله وسایل مهم برای ما ایرانی ها همراه داشتن منقل هنگام گردش است. منقل ها معمولا جاگیر هستند و حمل آن سخت است . بعضی ها روی زمین آتش درست میکنند و مشغول کباب درست کردن میشوند ولی این کار درستی نیست بهترین کار این الست که منقل مسافرتی تهیه کنند که فضای کمی را اشغال کند و حمل آن آسان باشد.

۸٫لباس مناسب :

همراه داشتن لباس و کفش مناسب از موارد ضروری گردش است. همیشه با خود یک دست لباس اضافه داشته باشید در محیط بیرون از خانه هر اتفاقی ممکن است بیفتد . لباس پاره شود و یا کثیف شود . داشتن یک دست لباس زاپاس از موارد مهم است.

امیدارویم با نوشتن این مطلب به شما در جمع کردن وسایل سفر کمک کرده باشیم. سفر خوشی را برای شما آرزومندیم.

More from my site


مطالب پیشنهادی:

ارسال نظر به "لوازم مورد نیاز پیک نیک"
مدل مانتو
  مدل های جدید مانتو زنانهModel mantoمانتو دخترانه 2016mantoمانتو دخترانهManto 2016Manto 2016manto 95Mantomanto iraniManto95Manto 94Manto fمانتو کره ايمانتو کوکيmanto 2015Manto94مانتو ترکي 94مدل های مانتو 2015مانتو اسلامي
مدل شال وروسری
  روسريمانتو تابستانیشال مجلسيمدل شال مهمونیمدل شال زنانه 94مدل روسری ترکی 94مدل شال زنانه 94مدل شال وروسری 94مدل شال زنانه 2015روسری زنانه 2015
مدل کیف و کفش زنانه
  setmodel-sandalsandalمدل های کفش مجلسی زنانه 94مدل کفش زنانه 94، کفش مجلسی دخترانه 2015، مدل کفش رنگ 2015، کفش زنانه رنگ 94