ساخت سوله و برآورد هزینه های سوله سازی


مدل تونیک زنانه
  سارافون بارداری 94sarafoonمدل سارافن بارداریمدل های جدید تونیک 2015مدل مانتو تونیکی 2015مدل تونیک عروس 2015
مدل موی زنانه
طلا وزیورآلات زنانه
  بدلیجات ارزان قیمت
مدل بلوز زنانه
  مدل لباس ، لباس مجلسی زنانه ، مدل های شیک لباس مهمونی دخترانه ، طرح های شیک لباس مجلسی 94مدل بلوز زنانه
گالری کیف زنانه

محصولات ویژه

ساخت سوله و برآورد هزینه های سوله سازی

» دسته بندی ها: اخبار

به سازه ای با سقف شیبدار ، سوله گفته می شود. برای طراحی و ساخت سوله باید نکات و شرایط فنی را درنظر بگیریم. ساخت سوله ها باید به گونه ای باشد که تحمل  بارهایی با وزن های مختلف را داشته باشد. مصالحی که در ساخت آن استفاده می شود، زمینی که قرار است سوله در آن ساخته شود و در نوع سوله  ایی که می خواهد طراحی شود همه ی اینها تاثیر گذار در تحمل بار می باشند.  اجزای تشکیل دهنده ی سوله رفتر، استرات، ستون، سگراد، پرلین، پیچ و مهره،و … می باشند . برای طراحی کردن سوله باید  طول ، عرض ، ارتفاع ستون ، ارتفاع تاج ، شیب سقف ، وجود نورگیر سقف و ارتفاع سکوی جرثقیل سقفی را درنظر گرفت.  سازنده سوله ها در اصفهان شیب آنها را با توجه به هر منطقه طراحی می کنند. به عنوان مثال در مناطق کویری چون برف کمتری می بارد سوله ها شیب  ۱۰% الی ۱۵% و در مناطق غربی و برف خیز از شیب ۲۰% الی ۲۵% استفاده میگردد.

اگر بخواهیم سوله های دست دوم را خریداری کنیم باید به طول ، عرض و ارتفاع آن اهمیت بدهیم .

یکی از مهمترین بخش های اجرای سوله ، اجرای فنداسیون می باشد و به نظر می رسد که ساده به نظر بیاد ولی از آنجایی که تمامی نیروهای بار باد ، زلزله و برف هر منطقه از طریق فنداسیون به زمین منتقل می شوند ، مهم می باشد.

ساخت سوله و برآورد هزینه های سوله سازی اخبار

قیمت سوله

 همان طور که می دانیم سازه های  فلزی ساختمانی در انواع مختلف در بازار وجود دارد که با نام های تجاری مختلف خرید و فروش می شود که هر کدام نشان دهنده ی یک نوع خاصی از سوله ها هستند که با توجه به فعالیت مورد نظر می توان مناسب ترین سوله را انتخاب کرد.از دیگر موارد در مورد سازه ها  محاسبه ی هزینه ی سوله است که در براورد هزینه های  ساخت سوله دانش و تخصص و هم چنین تجربه ی محاسبه کننده در طراحی نقشه در تعیین هزینه ی ساخت سوله و قیمت سوله موثر است  هم چنین محاسبه هزینه های ساخت سوله بر اساس وزن سازه ساخته شده بر حسب کیلوگرم می باشد

محاسبه هزینه اجرای پوشش سقف سوله بر اساس کیفیت مصالح به کار رفته محاسبه می شود و همچنین محاسبه نوع پوشش بر حسب متر مربع است.

سوله دست دوم برای قیمت گذاری از پارامتر های زیادی تبعیت میکنند که  ما  سعی کرده ایم با بیان عوامل موثر بر قیمت سوله دست دوم  و کاربران گرامی را از نظر سطح اطلاعاتی بالاتر ببریم . توجه داشته باشید  که قیمت نهایی سوله دست دوم براساس نرخ روزانه سازه های فولادی محاسبه می شود

بازسازی سوله های دست دوم براساس نقشه فنی موجود ، میزان کارکرد قبلی و میزان آسیب هنگام تخریب سازه محاسبه می شود.

ساخت سوله و برآورد هزینه های سوله سازی اخبار

 براین اساس لازم است کلیه مراحل مقاوم سازی سوله در هنگم جمع اوری سوله  به درستی انجام شود و باید پس از اتمام مراحل تعمیر و ساخت سوله که زیر نظر مهندسین انجام میگیرد مرحله ی رنگ امیزی سازه  با دقتی زیاد انجام گیرد .

بی شک هزینه تمام شده در ساخت اسکلت فلزی به پارامتر های زیادی وابسته است . هزینه طراحی اولیه و نقشه برداری برای ساخت اسکلت فلزی ، نوع مصالح به کار برده شده در ساخت اسکلت فلزی، هزینه نصب و اسکان سازه در محل و علاوه بر هزینه حمل و نقل سازه تا محل نصب می تواند تاثیر بسیار زیادی در قیمت نهایی محصول داشته باشد که باید مورد توجه قرار گیرد و کلیه موارد مربوط به ساخت اسکلت فلزی باید مورد سنجش و بررسی قرار گیرد تا بتواند هزینه نهایی را مشحص سازد.

اگر همچنان پرسشی در خصوص هزینه ساخت سوله ۵۰۰متری و هزینه ساخت سوله ۱۰۰۰ متری و تعرفه ی نهایی آن دارید می توانید با عمران مومان تماس بگرید و از راهنمایی  و اطلاعات مشاوران  و کارشناسان  ما در این خصوص  بهره مند شوید .

More from my site


مطالب پیشنهادی:

ارسال نظر به "ساخت سوله و برآورد هزینه های سوله سازی"
مدل مانتو
  مدل های جدید مانتو زنانهمانتو دخترانه 2016مانتو دخترانهManto 2016Manto 2016
مدل شال وروسری
  مدل شال مهمونیمدل شال زنانه 94مدل روسری ترکی 94مدل شال زنانه 94مدل شال وروسری 94مدل شال زنانه 2015روسری زنانه 2015
مدل کیف و کفش زنانه
  مدل های کفش مجلسی زنانه 94مدل کفش زنانه 94، کفش مجلسی دخترانه 2015، مدل کفش رنگ 2015، کفش زنانه رنگ 94