دانستنی های لوله مویی


مدل تونیک زنانه
  سارافون بارداری 94sarafoonمدل سارافن بارداریمدل های جدید تونیک 2015مدل مانتو تونیکی 2015مدل تونیک عروس 2015
مدل موی زنانه
طلا وزیورآلات زنانه
  بدلیجات ارزان قیمت
مدل بلوز زنانه
  مدل لباس ، لباس مجلسی زنانه ، مدل های شیک لباس مهمونی دخترانه ، طرح های شیک لباس مجلسی 94مدل بلوز زنانه
گالری کیف زنانه

محصولات ویژه

دانستنی های لوله مویی

» دسته بندی ها: اخبار

لوله ی مسی با توجه به آلیاژ ها و موادی که به وسیله ی آن ها تهیه و تولید می شوند کاربرد های متفاوت و متنوعی دارند و در بیشتر مشاغل و حرفه ها کاربرد دارد .

نکته ایی که در لوله های مویی وجود دارد طول و قطر آن است که این طول و قطر می تواند در سرمایی که ایجاد می شود بسیار تاثیر گذار باشد  .

از لوله های مویی برای کنترل کردن هوای سرد در سیستم های خنک کننده  استفاده می شود و علت نام گذاری این لوله ها به علت نازکی است که دارند . این لوله ها بین کندانسور و اوپراتور قرار می گیرد و جزء ابزار های ساده ایی است که برای کنترل جریان سرد به کار می رود .

دانستنی های لوله مویی اخبار

 

از نکاتی که هنگام انتخاب لوله مویی باید به آن رعایت شود عبارتست از انتخاب لوله مویی متناسب با ظرفیت تبرید .

نصب لوله های تبرید بر روی سیستم انجام می گیرد و قابل تعویض هم نمی باشد.تفاوت و کغایرتی که لوله های مویی با سایر لوله ها دارند در این است که هنگام خاموش بودن فشار طرف پر فشار و کم فشار سیستم  با هم برابر است .که همین عاملی تست که در این سیستم ها از مخزن مایع استفاده نشود و این یک  مزیت مهم برای استاده از لوله ی مویی محسوب می شود از دیگر مزیت هایی که برای لوله ی مویی می توان به آن اشاره کرد ارزان بودن لوله ی مویی است که هزینه ی را تا حد زیادی پایین می اورد و چنان چه لوله ی مویی که انتخاب می شود از نظر آلیاژ و کارکرد با دیستگاه تبرید سنخیت بالایی داشته باشد و به صورت صحیح به کار برده شود قطعا عملکرد خوبی خواهد داشت .

 

دانستنی های لوله مویی اخبار

 

لوله مویی بعلت مقاومت اصطکاکی زیادی که دارد  و قطر کم و همچنین پدیده خفگی که به علت  تبخیری که به صورت آهسته  مایع مبرد به سبب کاهش فشار در لوله  در آن ایجاد می شود ، در برابر  جریان مبرد مایع از کندانسور به اواپراتور دارای مقاومت است  وهمین عاملی است که اختلاف بین کندانسور و اوپراتورا تا میزان قابل توجهی نگه دارد .

نکته ی بسیار مهمی که در کار با لوله ی مویی باید آن را رعایت کرد لوله ی مویی است که با سستم تبرید از نظر آلیلژ و دیگر عوامل تناسب زیادی داشته باشد .

 

More from my site


مطالب پیشنهادی:

ارسال نظر به "دانستنی های لوله مویی"
مدل مانتو
  مدل های جدید مانتو زنانهمانتو دخترانه 2016مانتو دخترانهManto 2016Manto 2016
مدل شال وروسری
  مدل شال مهمونیمدل شال زنانه 94مدل روسری ترکی 94مدل شال زنانه 94مدل شال وروسری 94مدل شال زنانه 2015روسری زنانه 2015
مدل کیف و کفش زنانه
  مدل های کفش مجلسی زنانه 94مدل کفش زنانه 94، کفش مجلسی دخترانه 2015، مدل کفش رنگ 2015، کفش زنانه رنگ 94