دانستنی هایی دربارۀ لباس نوزاد


مدل تونیک زنانه
  سارافون بارداری 94sarafoonمدل سارافن بارداریمدل های جدید تونیک 2015مدل مانتو تونیکی 2015مدل تونیک عروس 2015
مدل موی زنانه
طلا وزیورآلات زنانه
  بدلیجات ارزان قیمت
مدل بلوز زنانه
  مدل لباس ، لباس مجلسی زنانه ، مدل های شیک لباس مهمونی دخترانه ، طرح های شیک لباس مجلسی 94مدل بلوز زنانه
گالری کیف زنانه

محصولات ویژه

دانستنی هایی دربارۀ لباس نوزاد

» دسته بندی ها: مدل لباس

در زمان خرید لباس نوزاد همواره کیفیت لباس و جنس آن را در اولویت قرار دهید. زیبایی لباس ها در درجۀ دوم اهمیت قرار دارد. بیاد داشته باشید که پوست نوزادان لطیف و بسیار حساس است و چنانچه لباس آنها از جنس نامناسبی تهیه شود میتواند موجب آزار پوست و ایجاد حساسیت شود. لباس نوزادان بهتر است نخی و نرم باشد .لباس هایی که از الیاف مصنوعی و پلاستیکی تهیه میشوند برای نوزادان مناسب نیستند و میتوانند موجب عرق سوز شدن و ناراحتی کودک شوند.

ه طور معمول بر روی لباس ها برچسبی وجود دارد که جنس لباس و مشخصات پارچه بر روی آن ثبت شده است. یکی از مواردی که باید در نظر داشته باشید درصد کتان در لباس نوزاد است. بهتر است لباس نوزاد ۱۰۰ درصد کتانی باشد یا اینکه درصد کتان در آن بالا باشد. فراموش نکنید که قبل از اینکه لباس خریداری شده را به تن نوزاد خود بپوشانید حتما یکبار آنها را بشورید.

رنگ آمیزی لباس نوزادان اهمیت بسیاری دارد.بهتر است لباس نوزادان رنگ های ملایم و شاد داشته باشد. رنگهای تند موجب کلافگی نوزاد  میشود.رنگهای روشن و شاد موجب میشود که کثیفی و آلودگی روی لباس ها بهتر دیده شود .لباس نوزاد باید رنگ شاد داشته باشد. لباس‌هایی با رنگ‌های سبزروشن، لیمویی، صورتی، آبی و سفید برای نوزادان مناسب‌اند.اما بهتر است لباس نوزاد یک رنگ نباشد  به طور مثال سفید و صورتی گزینه مناسب تری از لباس صرفا صورتی میباشد.

دانستنی هایی دربارۀ لباس نوزاد مدل لباس

هرچه لباس بچه ها ساده تر باشد، بهتر است. در انتخاب لباس بافت بچه گانه، لباس بافتنی نوزاد پسر یا لباس بافتنی نوزاد دختر خود دقت کنید که لباس ها دکمه،  زیپ یا متعلقات آزاردهنده نداشته باشند تا موجب آزار بچه نشوند و در صورت  جدا شدن بچه آنها را به دهان نبرد. برای لباس نوزاد انتخاب بهتر دکمه های ظریفی هستند که به هم چفت میشوند.

لباس نوزاد باید دکمه های کافی داشته باشد تا پوشاندن و یا بیرون آوردن لباس را ساده تر کند. بهتر است که دکمه های لباس در قسمت جلویی آن باشد. سعی کنید لباس نوزاد چسبان نباشد و یا کش سفت و آزار دهنده نداشته باشد تا بچه را آزار ندهد. همچنین یقه های بلند و کشباف های سر آستین ها و مچ های بچه ها بهتر است تنگ نباشد. قبل از خریدن لباس این موارد را تا حد ممکن چک کنید.زیر بغل لباس بهتر است آزاد باشد.

برای لباس بافتنی نوزاد دختر پیراهن های قلاب بافی شده بسیار زیبا هستند اما دقت داشته باشید که این لباس ابتدا باید گرم باشد.

نوع پارچه لباسهای نوزادان را از جنس نرم انتخاب کنید تا عرق و رطوبت را به خودش جذب کند.لباسهای پنبه ای ، مخمل یا کرکی که به راحتی قابل شستشو باشند انتخاب مناسبی هستند.

برای گرم نگهداشتن سر نوزادان از شال یا روسری گرمی که به حد کافی نرم باشد استفاده کنید. استفاده از کلاه پارچه ای در تابستان و کلاه بافتنی مناسب در زمستان توصیه میشود

More from my site


مطالب پیشنهادی:

ارسال نظر به "دانستنی هایی دربارۀ لباس نوزاد"
مدل مانتو
  مدل های جدید مانتو زنانهمانتو دخترانه 2016مانتو دخترانهManto 2016Manto 2016
مدل شال وروسری
  مدل شال مهمونیمدل شال زنانه 94مدل روسری ترکی 94مدل شال زنانه 94مدل شال وروسری 94مدل شال زنانه 2015روسری زنانه 2015
مدل کیف و کفش زنانه
  مدل های کفش مجلسی زنانه 94مدل کفش زنانه 94، کفش مجلسی دخترانه 2015، مدل کفش رنگ 2015، کفش زنانه رنگ 94