تابلو روان ال ای دی LED


مدل تونیک زنانه
  سارافون بارداری 94sarafoonمدل سارافن بارداریمدل های جدید تونیک 2015مدل مانتو تونیکی 2015مدل تونیک عروس 2015
مدل موی زنانه
طلا وزیورآلات زنانه
  بدلیجات ارزان قیمت
مدل بلوز زنانه
  مدل لباس ، لباس مجلسی زنانه ، مدل های شیک لباس مهمونی دخترانه ، طرح های شیک لباس مجلسی 94مدل بلوز زنانه
گالری کیف زنانه

محصولات ویژه

تابلو روان ال ای دی LED

» دسته بندی ها: اخبار اجتماعی

تاریخچه:

ساخت تابلو ال ای دی  به سالها پیش باز میگردد که تابلو ها در آن زمان به صورت دستی درست می شدند. به این صورت که ال ای دی ها به صورت تک تک کنار هم قرار داده می شدند و به هم لحیم می شدند.

ولی امروزه تابلو ها با استفاده از ماژول های آماده ،ساخته میشوند. در قدیم برای ساخت تابلو ها از برنامه نویسی C  استفاده میشد ولی امروزه دیگر نیازی نیست و کاملا ویندوزی می باشد.

ساخت تابلو روان:

برای ساخت این تابلو ال ای دی اصفهان  نیاز به ماژول ال ای دی ، منبع تغذیه ، برد کنترل و یک قاب می باشد. که تقریبا تمام قطعات را از چین وارد میکنیم. البته باید گفت بعضی از قسمتهای داخلی تایوانی هستند.

این مبحث ساخت تابلو ها را در مقالات بعدی به طور کامل توضیح خواهیم داد.

کیفیت تابلو ال ای  دی :

برای اینکه بتوانید یک تابلو روان با کیفیت تهیه کنید باید به یک سری نکات توجه کنید. و همچنین سعی کنید تابلو را از جای مطمئن و شرکت های معتبر مانند شرکت نور نیرو خریداری کنید. در ادامه چند مورد از نکات قابل توجه را ذکر میکنیم.

۱٫از نوع قطعات داخلی تابلو مطمئن شوید.

تابلو روان ال ای دی LED اخبار اجتماعی

۲٫کیفیت تابلو led اصفهان به ماژول داخل تابلو بستگی دارد یعنی اگر ماژول ها با کیفیت باشند تابلو هم با کیفیت است .پس به ماژول ها توجه کنید.

۳٫علاوه بر ماژول ، منبع تغذیه نقش مهمی در نور دهی تابلو و عمر تابلو دارد . معمولا منبع تغذیه ۶۰ آمپر است. پس بخواهید در ساخت تابلو برای هر ۶ ماژول یک منبع تغذیه قرار دهند.

۴٫سعی کنید تابلو را از جایی بخرید که بتوانند به صورت اینترنتی به شما پشتیبانی بدهند و یا اینکه هنگام خرید به شما آموزش دهند. زیرا مطمئنا شما در آینده نیاز دارید برنامه تابلو را تغییر دهید. و اگر آموزش دیده باشید خیلی به شما کمک میکند.

تابلو روان ال ای دی LED اخبار اجتماعی

بررسی ماژول:

قطعات مصرفی و کیفیت آنها تاثیر بسزایی در کیفیت ماژول دارد. ولی گاهی یک مهندس الکترونیک هم نمیتواند تشخیث دهد که قطعات اصل هستند یا نه ، زیرا هر قطعه امکان اصل یا تغلبی بودن را دارد و کارخانه های متفاوتی به ساخت قطعات میپردازند. گاهی فقط شرکت مبدا یعنی چین میتواند این تشخیص را بدهد. هر ماژول دارای مشخصاتی است به شرح زیر:

_ رنگ ماژول

_ دات پیچ

_ نوع راه اندازی

_ درخشندگی

_ ساختار هر پیکسل

_ نوع هاب ارتباطی

_ نوع چیپ ست

تابلو روان ال ای دی LED اخبار اجتماعی

حفظ کیفیت تابلو :

برای اینکه بتوانید عمر تابلو را افزایش دهید و به خوبی از آن مراقبت کنید باید در ابتدا از یک سایه بان مناسب استفاده کنید ولی این سایه بان باید اندازه و شکل مناسبی داشته باشد. یعنی زیاد کوتاه نباشد که نتواند جلو نور خورشید را بگیرد و نه زیادی بلند باشد که جلوی دید را بگیرد. و دومین نکته اینکه  باید فاصله سایه بان و تابلو رعات شود و به هم چسندگی نداشته۹ باشند زیرا باعث میشود آب باران یا رطوبت  در بالای سایه بان بماند و اینکه حتم سایه بان شیب دار باشد تا رطوبت یا آب باران سرازیر شود.

More from my site


مطالب پیشنهادی:

ارسال نظر به "تابلو روان ال ای دی LED"
مدل مانتو
  مدل های جدید مانتو زنانهمانتو دخترانه 2016مانتو دخترانهManto 2016Manto 2016
مدل شال وروسری
  مدل شال مهمونیمدل شال زنانه 94مدل روسری ترکی 94مدل شال زنانه 94مدل شال وروسری 94مدل شال زنانه 2015روسری زنانه 2015
مدل کیف و کفش زنانه
  مدل های کفش مجلسی زنانه 94مدل کفش زنانه 94، کفش مجلسی دخترانه 2015، مدل کفش رنگ 2015، کفش زنانه رنگ 94