اهمیت مشاوره قبل از ازدواج


مدل تونیک زنانه
  سارافون بارداری 94سارافونسارافون محلسي94sarafoonمدل سارافن بارداریمدل های جدید تونیک 2015Model tunik 2015مدل مانتو تونیکی 2015مدل تونیک عروس 2015مدل تونیک زنانه طرح نوروز 94
مدل موی زنانه
  گلاه گیسShinion-arosShinion
طلا وزیورآلات زنانه
  بدلیجات ارزان قیمتghoshvareghoshvareringgardanbandshiniongardanbandsine-rizDASTBANDghoshvare
مدل بلوز زنانه
  blozblozمدل لباس ، لباس مجلسی زنانه ، مدل های شیک لباس مهمونی دخترانه ، طرح های شیک لباس مجلسی 94bluz 94مدل بلوز زنانهb
گالری کیف زنانه
  کيف دستيکيف مجلسي 94setkif-polkifkif-dasti

محصولات ویژه

اهمیت مشاوره قبل از ازدواج

ازدواج امری است مقدس و با ارزش که در تمام ادیان الهی مورد تاکید قرار گرفته است. حتی در دین مقدس اسلام ازدواج را کامل کننده دین می دانند.

در فرهنگ کشور ما ازدواج سنتی را قبول دارند . نه تنها خانواده ها بلکه دختر و پسر ها نیز دوست دارند که در سن و موقعیت مناسب ازدواج کنند.و با تشکیل خانواده وارد دنیای بزرگسالی شوند.

در فرهنگ ما ایرانی ها ازدواج از روی عقل و واقع بینانه نیست بلکه بیشتر سنتی یا احساسی است. سنتی که کاملا مشخص است بدون شناخت طرفین صورت میگیرد و بر اساس انتخاب خانواده انجام میشود. در ازدواج های که از روی احساس تصمیم میگیرند بعدهای اخلاقی ، جسمی و روحی و… را در نظر نگرفته اند و با ورود به زندگی مشترک دچار مشکل میشوند.

مشاوره قبل از ازدواج، کاهش آمار طلاق:

قبل از ازدواج به خصوص در ازدواج های سنتی ، مشاوره هایی صورت میگیرد که بیشتر با بزرگان خانواده انجام میشود.ولی این کار نه تنها سودی برای ازدواج ندارد بلکه مضر هم هست. مشاوره باید با افراد متخصص و در مرکز مشاوره ازدواج در اصفهان انجام گیرد . زیرا این افراد با استفاده از تجربه و درسی که راجع به این موضوعات خوانده اند به زوج ها اطلاعات میدهند.

این مشاوران هیچ گاه به افراد نمیگویند که این کار را انجام دهند یا ندهند بلکه به صورت پیشنهاد تذکر میدهند.و افراد خود میتوانند تصمیم به انجام ازدواج بگیرند یا نگیرند.

اهمیت مشاوره قبل از ازدواج اخبار اجتماعی راز های موفقیت

کارشناسان اجتماعی و روانشناسان بر این امر معتقدند که زوجین باید قبل از ازدواج در مرکز مشاوره خانواده در اصفهان به مشاوران خبره مراجعه کنند. این مراجعه به مشاوره به زندگی بهتر و دوام بیشتر زندگی زوجین کمک میکند.

بسیاری از جوانان قبل از ازدواج و ارتباط با طرف مقابل فکر میکنند که با هم تفاهم دارند و زندگی همیشه مانند روز اول خوب و خوش است ولی با ورود به زندگی مشترک با کوچکترین مشکل که رو به رو شدند ، حس میکنند که مشکل بزرگی است و دیگر نمیتوانند به زندگی ادامه دهند و از طرف مقابل خود سرد و دلزده میشوند. اگر این زوجین قبل از ازدواج بهمشاوران ازدواج اصفهان مراجعه کرده باشند ، با این مشکلات رو به رو نمیشوند و راححتر میتوانند مشکلات زندگی را حل  کنند.

باید این حقیقت را پذیرفت که با مراجعه به مشاوران ، قبل از ازدواج باعث تداوم بیشتر زندگی و تصمیم گیری درست کمک بسیاری میکند. و در کاهش آمار طلاق تاثیر بسزایی دارد.

اهمیت مشاوره قبل از ازدواج اخبار اجتماعی راز های موفقیت

زمان مراجعه به مشاوران:

مراجعه به مشاوره در هر زمانی کاربردی و تاثیر گذار است ولی نظر خود مشاوران بر این است که زمانی که حدود ۸ تا ۱۰ ساعت با طرف مقابل در مورد جوانب مختلف صحبت کردید بعد به مشاوران مراجعه کنید این زمان بیشترین تاثیر گذاری را بر طرفین دارد.

قبل از ازدواج باید به یک سری موارد توجه خاص کرد:

اول اینکه در انتخاب همسر عجله نکنید و با دقت و عقلانی تصمیم بگیرید.

دوم اینکه اگر خانواده ها سختگیری کردند حتما به بهترین مرکز مشاوره در اصفهان مراجعه کنید.

و در آخر هم حداقل موارد را در نظر بگیرید یعنی اینکه فردی را انتخاب کنید که حداقل از نظر فرهنگی ، اخلاقی و اقتصادی با هم تفاوت آنچنانی نداشته باشید.

More from my site


مطالب پیشنهادی:

ارسال نظر به "اهمیت مشاوره قبل از ازدواج"
مدل مانتو
  مدل های جدید مانتو زنانهModel mantoمانتو دخترانه 2016mantoمانتو دخترانهManto 2016Manto 2016manto 95Mantomanto iraniManto95Manto 94Manto fمانتو کره ايمانتو کوکيmanto 2015Manto94مانتو ترکي 94مدل های مانتو 2015مانتو اسلامي
مدل شال وروسری
  روسريمانتو تابستانیشال مجلسيمدل شال مهمونیمدل شال زنانه 94مدل روسری ترکی 94مدل شال زنانه 94مدل شال وروسری 94مدل شال زنانه 2015روسری زنانه 2015
مدل کیف و کفش زنانه
  setmodel-sandalsandalمدل های کفش مجلسی زنانه 94مدل کفش زنانه 94، کفش مجلسی دخترانه 2015، مدل کفش رنگ 2015، کفش زنانه رنگ 94